Nedēļas vidū (2000-11-29)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

Sižetos: Bērnu tiesības, veselīga dzīves veida propaganda, sporta stunda skolā - stāsta Rīgas Teikas vidusskolas sporta skolotājs Jānis Sakārnis, LR Izglītības un zinātnes ministrijas sporta pārvaldes vadītājs Einārs Fogelis, RD Izglītības jaunatnes lietu un sporta komitejas priekšsēdētājs Juris Miķelsons, bijusī sporta ministre Daina Šveica, Latvijas jaunatnes sporta centra galvenais speciālists Andris Lukss, LMA Slimnīcas bērnu ķirurģiskās klīnikas vadītājs Aigars Pētersons, Rīgas 84.vidusskolas Bērnu attīstības un izglītības centra vadītāja Laila Staļģe, LR Izglītības un zinātnes ministrijas jaunatnes lietu nodaļas vadītāja Anitra Eiklone, Latvijas jaunatnes sporta centra direktors Paulis Karaškēvics, Rīgas vingrošanas skolas direktore Skaidrīte Cimze-Habarova * kinoarhīva kadri

 • Ētera datumi: 2000-11-29
 • Hronometrāža: 0:25:22
 • Piedalās: Sakārnis Jānis, Fogelis Einārs, Miķelsons Juris, Šveica Daina, Lukss Andris, Pētersons Aigars, Staļģe Laila, Eiklone Anitra, Karaškēvics Paulis, Cimze-Habarova Skaidrīte
 • Producents: Ķenava Vija
 • Režisors: Pakule Dace
 • Redaktors: Zariņa Ieva
 • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
 • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

 • PIEEJAMAS: 214 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 548 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.