Nedēļas vidū (2001-06-06)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

Sižetos: Enerģētikas likums, mazo HES piegādātā elektroenerģija tiks iepirkta par dubultu tarifu; HES iekštelpas, slūžas. Stāsta Indulis Emsis, Mazās hidroenerģētikas asociācijas valdes priekšsēdētājs Ivars Morozs, Latvijas Elektroenerģētiķu biedrības valdes loceklis Kārlis Timmermanis, LR ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš * leļļu dialogs * velosipēdu zādzības, kabatas zagļi sabiedriskajā transportā. Stāsta žurnālists Oskars Polmanis, Rīgas pilsētas kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Jānis Vonda, velosipēdu pārdevējs- konsultants Ģirts Brencis, trolejbusa konduktore Astrīda Strautiņa * narkomānija, HIV un AIDS, AIDS profilakses centrs. Stāsta AIDS profilakses centra direktores vietniece Inga Upmace

  • Ētera datumi: 2001-06-06
  • Hronometrāža: 0:24:33
  • Piedalās: Emsis Indulis, Morozs Ivars, Timmermanis Kārlis, Liepiņš Andris, Polmanis Oskars, Vonda Jānis, Brencis Ģirts, Upmace Inga, Strautiņa Astrīda
  • Producents: Ķenava Vija
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

  • PIEEJAMAS: 214 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 547 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.