Nedēļas vidū (2001-06-13)

Novērtēt:

(0)
(0)
(27)
Embed button

Saistītās epizodes:

Sižetos: Sabiedrības integrācija - stāsta Latvijas cilvēktiesību un etnisko studiju centra zinātniskais līdzstrādnieks Artis Pabriks, laikraksta " Čas" politiskais komentētājs Leonīds Fedosejevs, 7. Saeimas Cilvēktiesību un sociālo lietu komisijas priekšsēdētājs Antons Seiksts * skolēni meklē darbu vasarā, Hanzas dienu jauniešu komanda " Hi- Team" - stāsta vadītājs Jānis Grīnbergs, dalībnieki Māris Renigers, Liene Grīnberga, NVD Juridiskās daļas vadītājas vietniece Gita Miruškina, a/s Rīgas Piena kombināta darbiniece Anita Eglīte * Cietsirdība pret bēniem, centrs pret vardarbību " Dardedze" - stāsta centra klīniskā psiholoģe Indra Majore * Lattelekom ziņas: gaidāmais starptautiskais e-forums - stāsta SIA Birojs 2000 direktore Selga Laizāne, SIA Lattelekom prezidents Gundars Strautmanis

  • Ētera datumi: 2001-06-13
  • Hronometrāža: 0:25:02
  • Piedalās: Pabriks Artis, Fedosejevs Leonīds, Seiksts Antons, Grīnbergs Jānis, Renigers Māris, Miruškina Gita, Eglīte Anita, Majore Indra, Laizāne Selga, Strautmanis Gundars
  • Producents: Ķenava Vija
  • Redaktors: Vaivars Aldis, Gailītis Mareks, Polmanis Oskars, Lācis Jānis
  • Atskaņojams: visur
  • Trešo pušu autortiesības: Nav
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

  • PIEEJAMAS: 214 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 548 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.