Nedēļas vidū (2000-11-22)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

Sižetos: gaidot Rīgai 800 jubileju * Rīgas ielas, Vecrīgas skati, ēkas, Doma baznīca - stāsta aģentūras " Rīga 800" vadītāja Ingūna Rībena, juriskonsultants Rolands Bartaščenoks, komponists Raimonds Pauls * strīdi par LNO operas " Aīda" brīvdabas izrādes Mežaparkā atcelšanu - stāsta " Rīga 800" valdes locekļi Pēteris Bankovskis, Gundega Zeltiņa, operas uzveduma " Aīda" režisore Māra Ķimele, " Remix mūzikas menedžments" direktors Aivars Hermanis, Rīgas Domes priekšsēdētājs Andris Ārgalis, vietnieks Juris Visockis * Lattelecom prezentācija, piedalās " Lattelekom" SIA Datu pakalpojumu vadības nodaļas direktors Viesturs Lieģis, Interneta ideju inkubators Einārs Bindemanis, Informātikas profesors Imants Freibergs, Lattelekom SIA prezidents Gundars Strautmanis

 • Ētera datumi: 2000-11-22
 • Hronometrāža: 0:25:29
 • Piedalās: Rībena Ingūna, Pauls Raimonds, Bartaščenoks Rolands, Bankovskis Pēteris, Ķimele Māra, Zeltiņa Gundega, Ārgalis Andris, Visockis Juris, Hermanis Aivars, Lieģis Viesturs, Bindemanis Einārs, Freibergs Imants, Strautmanis Gundars
 • Producents: Ķenava Vija
 • Režisors: Veselovska Baiba
 • Redaktors: Zariņa Ieva, Vaivars Aldis
 • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
 • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

 • PIEEJAMAS: 214 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 547 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.