Nedēļas vidū (1997-11-26)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

Raidījumu vada žurnāliste Vija Ķenava. Sižetos: Talsu raj. Ģibuļu pagasts; sarunas ar iedzīvotājiem, Talsu raj. pagastu padomju priekšsēdētāji, Pastendes pamatskola( muižas ēka), Laulību zāle Ģibuļu pagastnamā. Stāsta Īves pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Grīnbergs, Dundagas pagasta padomes priekšsēdētājs Gunārs Laicāns, Valdgales pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Lejnieks, Lubes pagasta padomes priekšsēdētājs Dzintars Beldavs, pašvaldību ministra padomniece Jana Zara, Ģibuļu pagasta izpilddirektors Edgars Šterns, Ģibuļu pagasta padomes priekšsēdētāja Gaida Krūze, bibliotekāre Daila Poriņa, Pastendes skolas direktore Ināra Veismane, kultūras nama vadītāja Jolanta Ozola * a/s " Staburadze" reklāmas sižets; tortes, cepumi * leļļu dialogs " Nost karali! Lai dzīvo..."( teksta autors A. Lejiņš, lasa aktieri J. Kirmuška, A. Zūzens)

  • Ētera datumi: 1997-11-26; 1997-11-27
  • Hronometrāža: 0:13:37
  • Piedalās: Ķenava Vija, Grīnbergs Jānis, Laicāns Gunārs, Lejnieks Jānis, Beldavs Dzintars, Zara Jana, Šterns Edgars, Krūze Gaida, Poriņa Daila, Veismane Ināra, Ozola Jolanta
  • Režisors: Legzda Dace
  • Redaktors: Ķenava Vija
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

  • PIEEJAMAS: 214 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 548 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.