Radio iela 2003.03.01.

Novērtēt:

(0)
(0)
(3)
Embed button

Saistītās epizodes:

* "Radio ielas kalendārs" - Dzintars Tilaks lasa dienas horoskopus, interesantus faktus par 1. martu un sveic dienas jubilārus. * "Latvijas ceļvedis" - Vernera Bokuma sagatavots sižets par kultūras notikumiem Latvijā. Intervijas ar Latvijas tūrisma informāciju centra darbiniekiem no: Ventspils, Jūrmalas, Siguldas, Rēzeknes, Jelgavas, Talsu, Tukuma, Jēkabpils, Daugavpils un Liepājas informācijas centriem. Telefonsazvanīšanās ar Latvijas aizsardzības spēku atbalsta fonda direktoru Andreju Orubu par 16. vīru spēlēm Kazdangā. * "Zaļais Vilnis" - Anitras Toomas sagatavots raidījums par vidi un dabu. Dabas ziņas. Saruna ar vides ministrijas dabas aizsardzības departamenta vadītāju Ilonu Jebsenu par jaunu aizsargājamu teritoriju noteikšanu. Konkurss radio klausītājiem. * "Tūrisma Birojs" - Zaigas Grīnbergas sagatavots raidījums par tūrismu. Tūrisma jaunumu apskats. Intervija ar projekta "Apceļo Lattgali ar informācijas tehnoloģijām" vadītāju Lieni Amantovu un jahtas "Milda" kapteini Rolandu Milleru. * "Muzikālais laukums" - Jaunumi mūzikā un klausītāju spēle "Dziesmu karš". * "Uz veselību" - Dzintara Tilaka saruna ar firmas "Carlen hair collection" pārstāvi Jolantu Reihmani par blaugznām. * "Tavs logs" - Raita Kalniņa sagatavota reportāža no Rīgas pilsētas dzemdību nama pieminot izcilā ginekologa un profesora Ērika Melka mūža gaitu. Vilis Daudziņš lasa dzeju. Saruna ar Ērika Melka draugiem un kolēģiem Silviju Kalēju, Georgu Jankovski un Leo Rozi. * "Izdevēju jaunumi" - informācija par nesen izdotām grāmatām un mūzikas ierakstiem. * "13. rindā, 13. krēslā" - Dzintara Tilaka saruna ar teātra kritiķi Gunāru Treimani par Nikolaja Jakinčuka komēdijas "Trīs draugi - Hemingvejs, Selindžers, Bekets" iestudējumu Dailes teātrī. * "Kultūras rondo" - Liegas Piešiņas sagatavots nedēļas kultūras notikumu apskats. Intervija ar režisoru Džilindžeru par Nikolaja Jakinčuka komēdijas "Trīs draugi - Hemingvejs, Selindžers, Bekets" iestudējumu Dailes teātrī, Antru Balodi par filmām Gētes institūtā, komponistu Artūru Maskatu par Tango, mākslinieci Daci Blūmu par viņas personālizstādi porcelāna muzejā, Māru Cauni par Regīnas Ezeras grāmatu "Oda skumjām", pianisti Diānu Ketleri par Mocarta mūziku un režisori Lūciju Ņefedovu par piešķirto prēmiju.

 • Ierakstīts: 2003-03-01
 • Hronometrāža: 2:30:14,975
 • Producents: Latvijas Radio
 • Raidījuma autors: Tilaks Dzintars, Piešiņa Liega, Bokums Verners, Tooma Anitra, Grīnberga Zaiga, Kalniņš Raitis
 • Raidījuma vadītājs: Tilaks Dzintars
 • Sarunas partneris: Treimanis Gunnars, Jebsena Ilona, Reihmane Jolanta, Orubs Andrejs, Amantova Liene, Millers Rolands, Daudziņš Vilis, Roze Leo, Kalēja Silvija, Jankovskis Georgs, Džilindžers Dž.Dž., Balode Antra, Maskats Arturs, Blūma Dace, Caune Māra, Ketlere Diāna, Ņefedova Lūcija
 • Apakškategorija: Kultūrizglītojošā raidījuma ieraksts
 • Ieraksta vieta: Latvijas Radio
 • Izpildījuma valoda: latviešu
 • Atskaņojams: visur
 • Trešo pušu autortiesības: Nav
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Radioiela

 • PIEEJAMAS: 218 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 408 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,3 (6)
Uz epizožu sarakstu

Radioiela: 2000.-2003.

Vairāk kā 18 gadu garumā sestdienas raidījumu apvienība "Radioiela" skanēja sākotnēji četru stundu garumā, vēlāk īsāk. Sestdienās ar konkursiem un dažādiem raidījumiem pie klausītājiem nāca Radioielas "sētnieki" Ivars Svilāns un Dzintars Tilaks. Viņi sveica jubilārus, stāstīja kur un kā pavadīt brīvdienas, kā arī apkopoja sadaļas "Šī diena vēsturē", "Nedēļa pasaules presē", "Tūrisma birojs", "Zaļais vilnis" un citas.