Radio iela 2003.04.26.

Novērtēt:

(0)
(0)
(2)
Embed button

Saistītās epizodes:

* "Radio ielas kalendārs" - Dzintars Tilaks lasa dienas horoskopus, interesantus faktus par 26. aprīli un sveic dienas jubilārus. * "Latvijas ceļvedis" - Vernera Bokuma sagatavots sižets par kultūras notikumiem Latvijā. Intervijas ar Latvijas tūrisma informāciju centra darbiniekiem no: Jūrmalas, Siguldas, Ventspils, Talsu, Tukuma, Jēkabpils, Daugavpils un Liepājas informācijas centriem. Dzintars Tilaks stāsta par dažādiem kultūras notikumiem Latvijā. * "Zaļais Vilnis" - Anitras Toomas sagatavots raidījums par vidi un dabu. Dabas ziņas. Saruna ar Madonas reģiona vides pārvaldes inspektori Inesi Sedlenieci un Gulbenes rajona priekšsēdētājs Nikolaju Stepanovu par zemes dienas akciju "Stiprie ozoli" Gulbenes rajonā. Konkurss radio klausītājiem. * "Tūrisma Birojs" - Zaigas Grīnbergas sagatavots raidījums par tūrismu. Tūrisma jaunumu apskats. Intervija ar Melngalvju nama direktoru Ojāru Spārīti, mazās ģildes direktori Lilitu Laini un Rīgas koordinācijas un tūrisma centra vadītāju Agritu Tipāni par Rīgas tūrisma dienu. Ciklā "Apceļo šo rajonu" saruna ar Gārsenes tūrisma informācijas centra vadītāju Andri Punculi un Gārsenes vidusskolas skolniekiem. * "Muzikālais laukums" - Jaunumi mūzikā un klausītāju spēle "Dziesmu karš". * "Uz veselību" - Dzintara Tilaka saruna ar veselības veicināšanas centra pārstāvi Ivetu Puduli par gatavošanos Latvijas sabiedrības vaselības asociācijas konferencei "Bērnu veselība Latvijā". * "Tavs logs" - Raita Kalniņa saruna ar psiholoģijas profesori Ausmu Šponu. * "Izdevēju jaunumi" - informācija par nesen izdotām grāmatām un mūzikas ierakstiem. * "13. rindā, 13. krēslā" - Dzintara Tilaka saruna ar teātra kritiķi Gunāru Treimani par Ingas Ābeles lugas "Dzelzszāle" Latvijas Nacionālajā teātrī. * "Kultūras rondo" - Aldas Briedes sagatavots nedēļas kultūras notikumu apskats. Intervija ar dzejniekiem Jāni Rokpelni un Andri Vējānu un kultūras ministri Ingunu Rībenu par Ojāra Vācieša 10. sējuma izdošanu, Litu Beiris par 8. starptautisko baleta festivālu, mākslinieci Ievu Markēviču par izstādi Putniņas galerijā, režisoru Mihailu Gruzdovu par Leonīda Andrējeva lugas "Mīli mani" iestudējumu Dailes teātrī, Čehijas republikas vēstniecības pārstāvjiem Mihailu Korecki un Halinu Lapiņu par Prāgas dienām Rīgā un kinorežisoru Hercu Franku par Edgaru Kauliņu.

 • Ierakstīts: 2003-04-26
 • Hronometrāža: 2:29:04,606
 • Producents: Latvijas Radio
 • Raidījuma autors: Tilaks Dzintars, Bokums Verners, Tooma Anitra, Grīnberga Zaiga, Kalniņš Raitis, Briede Alda
 • Raidījuma vadītājs: Tilaks Dzintars
 • Sarunas partneris: Treimanis Gunnars, Pudule Iveta, Špona Ausma, Sedleniece Inese, Stepanovs Nikolajs, Spārītis Ojārs, Laine Lilita, Tipāne Agrita, Punculis Andris, Rokpelnis Jānis, Vējāns Andris, Rībena Ingūna, Beiris Lita, Markēviča Ieva, Gruzdovs Mihails, Lapiņa Halina, Koreckis Mihals, Franks Hercs
 • Apakškategorija: Kultūrizglītojošā raidījuma ieraksts
 • Ieraksta vieta: Latvijas Radio
 • Izpildījuma valoda: latviešu
 • Atskaņojams: visur
 • Trešo pušu autortiesības: Nav
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Radioiela

 • PIEEJAMAS: 218 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 408 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,3 (6)
Uz epizožu sarakstu

Radioiela: 2000.-2003.

Vairāk kā 18 gadu garumā sestdienas raidījumu apvienība "Radioiela" skanēja sākotnēji četru stundu garumā, vēlāk īsāk. Sestdienās ar konkursiem un dažādiem raidījumiem pie klausītājiem nāca Radioielas "sētnieki" Ivars Svilāns un Dzintars Tilaks. Viņi sveica jubilārus, stāstīja kur un kā pavadīt brīvdienas, kā arī apkopoja sadaļas "Šī diena vēsturē", "Nedēļa pasaules presē", "Tūrisma birojs", "Zaļais vilnis" un citas.