Radio iela 2003.04.05.

Novērtēt:

(0)
(0)
(2)
Embed button

Saistītās epizodes:

* "Radio ielas kalendārs" - Dzintars Tilaks lasa dienas horoskopus, interesantus faktus par 5. aprīli un sveic dienas jubilārus. * "Latvijas ceļvedis" - Vernera Bokuma sagatavots sižets par kultūras notikumiem Latvijā. Intervijas ar Latvijas tūrisma informāciju centra darbiniekiem no: Jūrmalas, Siguldas, Ventspils, Jelgavas, Rēzeknes, Talsu, Tukuma, Jēkabpils, Daugavpils un Liepājas informācijas centriem. Dzintars Tilaks stāsta par dažādiem kultūras notikumiem Latvijā. * "Zaļais Vilnis" - Anitras Toomas sagatavots raidījums par vidi un dabu. Dabas ziņas. Saruna par Vācijas bioloģiskajām zemnieku samniecībām un bioloģiskajiem produktiem veikalos. Konkurss radio klausītājiem. * "Tūrisma Birojs" - Zaigas Grīnbergas sagatavots raidījums par tūrismu. Tūrisma jaunumu apskats. Intervija ar Zani Zeļenkovu par jaunajiem Krievijas vīzu noteikumiem un tūrisma attīstības aģentūras speciālistu Ģirtu Mazo par ekskursiju rīkošanu skolniekiem un pensionāru ceļošanas iespējām Latvijā. Ciklā "Apceļo šo rajonu" saruna ar Valkas tūrisma informācijas centra vadītāju Kristīni Viļķinu un Smiltenes tūrisma informācijas centra vadītāju Baibu Brūveli. * "Muzikālais laukums" - Jaunumi mūzikā un klausītāju spēle "Dziesmu karš". * "Uz veselību" - Dzintara Tilaka saruna ar veselības veicinošo skolu nacionālo koordinātori Latvijā Vizmu Miķelsoni par veselības veicinošajām skolām un pasaules veselības dienu. * "Tavs logs" - Raita Kalniņa saruna ar žurnālisti Inesi Spuri un kinorežisoru Jāni Streiču par rakstnieku un dzejnieku laimoni Vāczemnieku. * "Izdevēju jaunumi" - informācija par nesen izdotām grāmatām un mūzikas ierakstiem. * "13. rindā, 13. krēslā" - Dzintara Tilaka saruna ar teātra kritiķi Gunāru Treimani par Tenisī Viljamsa lugas "Stikla zvērnīca" Jaunajā Rīgas teātrī. * "Kultūras rondo" - Liegas Piešiņas sagatavots nedēļas kultūras notikumu apskats. Intervija ar keramiķi Pēteri Martinsonu par izstādi "Rīga - Prāga, mākslas dialogs" galerijā "Daugava", aktieriem Baibu Broku, Vili Daudziņu un Ģirtu Ēci par Henrika Ibsena lugu "Nora", somu rakstnieku Juku Rislaki par grāmatu "Kluso slēpotāju zeme - Somija" un aktieri Ivaru Pugu par Ingas Ābeles lugu "Dzelzszāle". Fragments no sarunas ar kinorežisoru Ansi Epneru viņa piemiņai.

 • Ierakstīts: 2003-04-05
 • Hronometrāža: 2:24:40,471
 • Producents: Latvijas Radio
 • Raidījuma autors: Tilaks Dzintars, Piešiņa Liega, Bokums Verners, Tooma Anitra, Grīnberga Zaiga, Kalniņš Raitis
 • Raidījuma vadītājs: Tilaks Dzintars
 • Sarunas partneris: Treimanis Gunnars, Viļkina Kristīne, Brūvele Baiba, Mazais Ģirts, Miķelsone Vizma, Spure Inese, Streičs Jānis, Zeļenkova Zane, Martinsons Pēteris, Rislaki Juka, Epners Ansis, Puga Ivars
 • Apakškategorija: Kultūrizglītojošā raidījuma ieraksts
 • Ieraksta vieta: Latvijas Radio
 • Izpildījuma valoda: latviešu
 • Atskaņojams: visur
 • Trešo pušu autortiesības: Nav
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Radioiela

 • PIEEJAMAS: 218 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 408 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,3 (6)
Uz epizožu sarakstu

Radioiela: 2000.-2003.

Vairāk kā 18 gadu garumā sestdienas raidījumu apvienība "Radioiela" skanēja sākotnēji četru stundu garumā, vēlāk īsāk. Sestdienās ar konkursiem un dažādiem raidījumiem pie klausītājiem nāca Radioielas "sētnieki" Ivars Svilāns un Dzintars Tilaks. Viņi sveica jubilārus, stāstīja kur un kā pavadīt brīvdienas, kā arī apkopoja sadaļas "Šī diena vēsturē", "Nedēļa pasaules presē", "Tūrisma birojs", "Zaļais vilnis" un citas.