Radio iela 2003.02.15.

Novērtēt:

(0)
(0)
(7)
Embed button

Saistītās epizodes:

* "Radio ielas kalendārs" - Dzintars Tilaks lasa dienas horoskopus, interesantus faktus par 15. februāri un sveic dienas jubilārus. * "Latvijas ceļvedis" - Vernera Bokuma sagatavots sižets par kultūras notikumiem Latvijā. Intervijas ar Latvijas tūrisma informāciju centra darbiniekiem no: Ventspils, Jūrmalas, Siguldas, Daugavpils, Jelgavas, Talsu, Tukuma, Jēkabpils un Liepājas informācijas centriem. Dzintars Tilaks stāsta par dažādiem kultūras notikumiem Latvijā. * "Zaļais Vilnis" - Anitras Toomas sagatavots raidījums par vidi un dabu. Dabas ziņas. Saruna ar vides aizsardzības kluba kāpu aizsardzības programmas vadītāju Jāni Matuli. Konkurss radio klausītājiem. * "Tūrisma Birojs" - Zaigas Grīnbergas sagatavots raidījums par tūrismu. Tūrisma jaunumu apskats. Intervija ar Daugavpils tūrisma informācijas centra vadītāju Aigaru Smagaru un Daugavpils rajona padomes izpilddirektoru Vitāliju Aizbaltu par jauno tūrisma centru, tūrisma gidu asociācijas vadītāju Vitautu Brūveli, profesionālo gidu asociācijas valdes locekli Judīti Martinsoni un Vidzemes tūrisma asociācijas izpilddirektori Inesi Šīravu par gidu darbu, kvalifikāciju un starptautisko gidu dienu. * "Muzikālais laukums" - Jaunumi mūzikā un klausītāju spēle "Dziesmu karš". * "Uz veselību" - Dzintara Tilaka saruna ar veselības veicināšanas centra speciālisti Irēnu Konrāti par grūtnieču smēķēšanu. * "Tavs logs" - Raita Kalniņa saruna ar aktieri Zigurdu Akmentiņu. * "Izdevēju jaunumi" - informācija par nesen izdotām grāmatām un mūzikas ierakstiem. * "13. rindā, 13. krēslā" - Dzintara Tilaka saruna ar teātra kritiķi Gunāru Treimani par Leldes Stumbres lugas "Persijs Dievišķais" iestudējumu komēdijas teātrī. * "Kultūras rondo" - Liegas Piešiņas sagatavots nedēļas kultūras notikumu apskats. Intervija ar režisoru Ģirtu Vīgneru un aktrisi Intu Tiroli par Tenisī Viljamsa izrādi "Stikla Zvērnīca", mākslinieci Laimdotu Junkari par izstādi Ventspils muzejā, saksafonistu Arti Sīmani par starptautisko festivālu "Saksafonia", teātra zinātniecēm Ievu Zoli un Silviju Radzobi un Latvijas Kultūras akadēmijas prorektoru Jāni Siliņu par Daugavpils teātra latviešu trupu, mākslinieku savienības muzeja vadītāju Sandru Krastiņu par semināru "Kā krāsim mūsdienu mākslu!?" un tulkotājiem Valdi Ābolu un Uldi Bērziņu par Horhesa Luisa Borhesa stāstu tulkošanu.

 • Ierakstīts: 2003-02-15
 • Hronometrāža: 2:35:28,537
 • Producents: Latvijas Radio
 • Raidījuma autors: Tilaks Dzintars, Piešiņa Liega, Bokums Verners, Tooma Anitra, Grīnberga Zaiga, Kalniņš Raitis
 • Raidījuma vadītājs: Tilaks Dzintars
 • Sarunas partneris: Treimanis Gunnars, Matulis Jānis, Kondrāte Irēna, Akmentiņš Zigurds, Smagars Aigars, Aizbalts Vitālijs, Brūvelis Vitauts, Šīrava Inese, Martinsone Judīte, Vīgners Ģirts, Tirole Inta, Junkare Laimdota, Sīmanis Artis, Siliņš Jānis, Radzobe Silvija, Struka Ieva, Krastiņa Sandra, Ābols Valdis, Bērziņš Uldis
 • Apakškategorija: Kultūrizglītojošā raidījuma ieraksts
 • Ieraksta vieta: Latvijas Radio
 • Izpildījuma valoda: latviešu
 • Atskaņojams: visur
 • Trešo pušu autortiesības: Nav
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Radioiela

 • PIEEJAMAS: 218 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 408 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,3 (6)
Uz epizožu sarakstu

Radioiela: 2000.-2003.

Vairāk kā 18 gadu garumā sestdienas raidījumu apvienība "Radioiela" skanēja sākotnēji četru stundu garumā, vēlāk īsāk. Sestdienās ar konkursiem un dažādiem raidījumiem pie klausītājiem nāca Radioielas "sētnieki" Ivars Svilāns un Dzintars Tilaks. Viņi sveica jubilārus, stāstīja kur un kā pavadīt brīvdienas, kā arī apkopoja sadaļas "Šī diena vēsturē", "Nedēļa pasaules presē", "Tūrisma birojs", "Zaļais vilnis" un citas.