Nedēļas vidū (2000-05-17)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(1)
Embed button

Saistītās epizodes:

Latvijas un Krievijas starpvalstu attiecības. Stāsta Saeimas Ārlietu komisijas priekšēdētājs Guntars Krasts, laikraksta " Čas" žurnālists Leonīds Fedosejevs * Saulesdārza privatizācija. Stāsta Dabas draugu centra " Saulesdārzs" direktors Guntars Kallaneps, IzM Informātikas un saimnieciskās vadības departamenta direktors Austris Vasips * Ziņas no " Lattelekom":skolu pieslēgšana internetam. Stāsta projekta " Latvijas Izglītības sistēmas" vadītājs Jānis Bičevskis * Ierosinājums piešķirt Trīszvaigžņu ordeni hokejistiem. Stāsta deputāts Juris Dobelis, " Vēja brāļu ordeņa" prezidents Aivars Freimanis, aktrise Elza Radziņa, uzņēmējs Leopolds Ozoliņš, režisore Laila Pakalniņa * " Karstajā krēslā" Latvijas Sporta pārvaldes direktors Einārs Fogelis / Izmnatoti kadri no kinofilmām

  • Ētera datumi: 2000-05-17
  • Hronometrāža: 0:26:50
  • Piedalās: Krasts Guntars, Fedosejevs Leonīds, Inkēns Edvīns, Kallaneps Guntars, Vasips Austris, Bičevskis Jānis, Ekbaums Miks, Fogelis Einārs, Dobelis Juris, Freimanis Aivars, Radziņa Elza, Ozoliņš Leopolds, Pakalniņa Laila
  • Režisors: Turka Ilze
  • Redaktors: Ķenava Vija
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

  • PIEEJAMAS: 214 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 548 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.