Nedēļas vidū (2001-10-03)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

Sižetos: celulozes kombināta skandināvu projekts Ozolsalā. Stāsta " Baltic pulp" projekta konsultants Uldis Osis, LR ekonomikas ministrs Aigars Kalvītis, Indulis Emsis * leļļu dialogs * ieslodzīto soda izciešanas ilgie termiņi, cietumi; cietums no ārpuses, iekšpuses, restes. Stāsta prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, Valsts prezidentes kancelejas apžēlošanas dienesta vadītāja Rita Aksenoka, Valmieras raj. tiesas priekšsēdētājs Indulis Konošonoks, Kuldīgas raj. tiesas priekšsēdētājs Uldis Ķinis * Rubrika " karstais krēsls". VID Galvenās muitas pārvaldei jauns direktors. Stāsta jaunais direktors Kalvis Vītoliņš * Baltijas jūras reģiona e-biznesa forums, datorspeciālisti, " Lattelekom" ģenerālsponsors. Stāsta biroja " Rīga 2000" direktore Selga Laizāne, LR satiksmes ministrs Anatolijs Gorbunovs, SIA " Lattelekom" e-komercijas nodaļas direktors Jānis Leja * raidījumā izmantoti fragm. no dok. filmas " ...vai brīvība?"

  • Ētera datumi: 2001-10-03
  • Hronometrāža: 0:25:07
  • Piedalās: Osis Uldis, Kalvītis Aigars, Emsis Indulis, Vīķe-Freiberga Vaira, Aksenoka Rita, Konošonoks Indulis, Ķinis Uldis, Krastiņš Aivars, Vītoliņš Kalvis, Kaža Juris, Laizāne Selga, Gorbunovs Anatolijs, Leja Jānis
  • Producents: Ķenava Vija
  • Režisors: Kalvāne Alda
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

  • PIEEJAMAS: 214 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 547 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.