Nedēļas vidū (1999-01-06)

Pieejams publiskajās bibliotēkās

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

Raidījumu Jaungada noskaņās vada žurnāliste Vija Ķenava. Sižetos: pulksteņu veikali; dažādi pulksteņi. Stāsta pulksteņmeistars Ēriks Trenčs * prognozes Jaunajam gadam, vēlējumus izsaka astronoms Juris Kauliņš, ekonomists Andris Deniņš, politologs Artis Pabriks. Gada notikumu apskats * jauna rubrika " Mans prezidents" sakarā ar prezidenta pilnvaru laika noslēgšanos; tiek gaidītas skatītāju vēstules, Rīgas pils, Saeimas nams, prezidenta karogs Stāsta Saeimas juridiskā biroja vadītājs Gunārs Kusiņš * par Latvijas Republikas pasēm, kuras ir novecojušas un neatbilst mūsdienu prasībām; pasu izgatavošana. Stāsta Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieka vietnieks Andris Jānis Lejiņš, kādreizējais vīzu un pasu daļas priekšnieks Antons Baltacis, LR ārlietu ministrijas konsulārā departamenta direktore Solvita Mellupe * leļļu dialogs" Kaķa gads"( teksta autors A. Lejiņš, lasa J. Kirmuška, A. Lejiņš)

  • Ētera datumi: 1999-01-06; 1999-01-07
  • Hronometrāža: 0:25:50
  • Piedalās: Ķenava Vija, Trenčs Ēriks, Deniņš Andris, Pabriks Artis, Kauliņš Juris, Kusiņš Gunārs, Lejiņš Andris Jānis, Baltacis Antons, Mellupe Solvita( Āboltiņa Solvita)
  • Režisors: Turka Ilze
  • Redaktors: Ķenava Vija
  • Atskaņojams: tikai bibliotēkās
  • Trešo pušu autortiesības: Ir
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Nedēļas vidū

  • PIEEJAMAS: 214 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 286 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4,5 (2)
Uz epizožu sarakstu

Raidījums “Nedēļas vidū” ir par dzīvi. Tajā tiek mēģināts apvienot viedokļus - gan par to, kas notiek, gan par  to, kā cilvēki uztver to, kas notiek. Raidījumā tiek meklēts pozitīvais risinājums, kaut arī sākumā viss šķiet negatīvi. Raidījuma kodolam tika ņemta viena, konkrētai nedēļai aktuāla tēma, kuru noslēdza rūķu pielikums.

Raidījuma “Nedēļas vidū” veidotāji ir žurnāliste Vija Ķenava, režisore Alda Kalvāne, operators Dzintars Spriņģis, gaismu meistars Arvils Ambults un žurnālists Aigars Bērziņš.

Programmas vizītkarte ir divi gudrinieki - lelles, kuras ļoti dzīvīgas padarījuši Armīns Lejiņš ar saviem tekstiem un aktieri Jānis Kirmuška un Andis Zūzens.

V.Ķenava par raidīju stāsta, ka viens no pamatprincipiem ir nekad nezaudēt gaišu skatu un humora izjūtu. Raidījuma pamatideja ir, lai cilvēki vismaz uz īsu brīdi padomātu, uz kurieni skrien, par ko uztraucas tieši šobrīd un ko būtisku varbūt ir piemirsuši.

V.Ķenava: “”Nedēļas vidū” - tas ir šī brīža notikumu un domu raidījums, jo nedēļas vidū notiek būtībā viss - tēmas diktē dzīve. Mēs cenšamies paskatīties uz tām no dienišķā redzesloka, ne no augšas, uzdodot jautājumus, ko uzdodam cits citam un sev. Esam arī skatījušies, kā cilvēki dzīvo citur, sākot ar kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā, un pārliecinājušies, ka Latvija nav saliņa ārpus visa, kur cilvēki visu dara vissliktāk”.

Avoti:

Ķenava, Vija.  Tiekamies trešdien, "Nedēļas" vidū : [Saruna ar Latv. TV 1.progr. raidījuma vad. V.Ķenavu] / Pierakst. Valija Berkina.  Neatkarīgā Rīta Avīze, 1995, 7.okt. -- [1.]lpp. ( Piel. "Tālrāde. Tāldzirde" )

Ķenava, Vija  Darbs, kurš neļauj slinkot : [Saruna ar Latvijas TV raidījuma "Nedēļas vidū" vad. V.Ķenavu] / pierakst. Dace Andersone.  Televīzijas Programma, 1997, 26.apr./2.maijs 1.-2.lpp.