Sieva uz pilnu slodzi

  • PIEEJAMAS: 24 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 45 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 5 (3)

Seriālā par latviešu ģimeni ar nosaukumu “Sieva uz pilnu slodzi” darbojas četri pieauguši aktieri un pusaudži. Režisors Armands Ekštets saka, ka seriāls ir “situāciju komēdija par latviešu ģimeni un tās kaimiņiem, kuri nemitīgi ar dažādiem smieklīgiem atgadījumiem, pārpratumiem traucē stabilo ģimenes mieru. Abu pāru saskarsmē ir maza dzēlīga ironija un veselīgs humors. Centrālais tēls ir ļoti pozitīvs cilvēks - sieviete Anita, kas nemigīti mēģina uz visu skatīties pozitīvi un tikt galā ar sīkām ģimeniskām nebūšanām, lai gan vīrs un bērni viņu reizēm nenovērtē.” Režisors sola, ka katra ģimene, skatoties šo seriālu, varēs ieraudzīt pazīstamas situācijas.

Uz Anitas lomu pretendēja aktrises Milēna Gulbe, Esmeralda Ermale, Linda Skaistlauka, uz viņas vīra lomu - Varis Vētra, Rūdolfs Plēpis, Mārtiņš Vilsons, Juris Kalniņš. Par iemīlējušās kaimiņienes Dagnijas lomu sacentās Anna Šteina, Sigita Jevgļevska, Kristīne Alberte, Zane Lūciņa, bet viņas drauga - kantrimūziķa Ivara lomas pretendenti bija Enriko Avots, Māris Andersons un Ģirts Lukevics.

Seriāla veidotājiem un neatkarīgajiem ekspertiem visatbilstīgākais četrinieks šķita Esmeralda Ermale, Juris Kalniņš, Enriko Avots un Anna Šteina. Kā norāda seriāla veidotāji: Esmeraldas Ermales Anita ir cenātraāis tēls, ap kuru viss griežas. Viņa ir īstas latviešu ģimenes sievietes iemiesojums, tai pašā laikā viņa ir trausla un sievišķīga. Jura Kalniņā atveidotais Oskars ir izdevējs un redaktors - radošs, nopietns un inteliģents cilvēks. Anna Šteina vislabāk atbilst Dagnijas lomai - ārišķīga, kolorīta, moderna, aktīva būtne. Viņas izredzēto Ivaru atveido Enriko Avots, kam tika piešķirts stilīga katrimūziķa tēls ar īpašu frizūru un tetovējumu.

Seriāla producents Armands Ekštets atzīst: “Nemaz nav iespējams izdabāt visiem. Tas arī nam mūsu uzdevums. Seriāls "Sieva uz pilnu slodzi" ir tik dinamisks un saistošs, lai noturētu skatītāju uzmanību. Protams, nekad jau neizpatiksi visiem, jo tur vajadzīgi citi knifiņi. Katrā gadījumā televīzijas reitingi rāda, ka mūs skatās ļoti daudz skatītāju, pat vairāk nekā cerējām.”

Avoti:

Kalnbērza, Evija.  Taps seriāls par latviešu ģimeni : [par TV seriālu "Sieva uz pilnu slodzi" (rež. Armands Ekštets)] / Evija Kalnbērza ; tekstā stāsta A.Ekštets.  Privātā Dzīve, Nr.8 (2006, 21./27.febr.), [55.]lpp.

Aktieru un producentu rosīgā virtuve : [TV seriāla "Sieva uz pilnu slodzi" aktieru, prod. diskusija] / Elīza Lazdāne, Rihards Lepers, Elizabete Nīmane, Armands Ekštets ; pierakst. Agnese Mežule.  Puff, Nr.23 (2006, 12./18.jūn.), 18.-19.lpp.

Pieejamība:
Sakārtojums: