Kūlenis

  • PIEEJAMAS: 153 epizodes
  • KOPĀ SKATĪTAS: 5 reizes
  • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 4 (1)

Kultūras raidījumu “Kūlenis” veidotāji ir Maija Smildziņa un Jānis Rēdlihs. Viņi ir partneri arī privātajā dzīvē. Maija un Jānis ir vecāki četriem dēliem, no kuriem trīs jaunākie ir kļuvuši par profesionāliem hokejistiem.

Par cilvēkiem, kuri raidījumu skatās, Maija un Jānis stāsta: “Tā kā kultūras pasākumus pārsvarā apmeklē sievietes un Latvijas Televīziju skatās vecāka gadagājuma cilvēki, mēs pieņemam, ka viņi arī ir mūsu lielākā auditorija. Taču sakarā ar to, ka raidījumā mēs daudz runājam arī par mūsdienu mākslu un deju, esam dzirdējuši, ka “Kūleni” skatās arī ļoti daudz jaunu cilvēku, un tas ir patīkami.”

Par raidījuma ideju Maija un Jānis saka: “Raidījums ir kā tilts starp kādu norisi un skatītāju. [..] Mēs domājam par to, lai raidījuma forma būtu interesanta un raita, bet tomēr lai tā darbotos arī asociatīvi.”

Avoti:

Rēdlihs, Jānis.  "Kūlenis" kultūrā un hokejā : [saruna ar progr. "LTV 1" kultūras raidījuma "Kūlenis" veidotāju] / Jānis Rēdlihs ; pierakst. Ieva Konstante- Funta.  Rīgas Viļņi+, Nr.18 (2005, 6./15.maijs), 8.-[9.]lpp.

Pieejamība:
Sakārtojums: