Kāpnes 2002.02.07.

Novērtēt:

(0)
(0)
(0)
Embed button

Saistītās epizodes:

13:00 "Mūsu viesis" - arhitekts Vaidelotis Apsītis. Arhitektūra un arhitektūras pieminekļi Latvijā, interesanti fakti par Brīvības pieminekli un tā rašanos. Klausītāju jautājumi. "Brīvo arodbiedrību savienībā" – aktualitātes Pašvaldību darbinieku arodbiedrībā, arodbiedrības darbība. Raidījumā Sniedze Sproģe, Pašvaldību darbinieku arodbiedrības priekšsēde; Laima Indriksone, Pašvaldību veselības kases vadītāja. "Kultūras RONDO" - žurnāla "Literatūra un māksla" jaunākais (priekšpēdējais) numurs un izdevuma turpmākais liktenis. Izdevuma apturēšanas iemesli un literāro ikmēneša izdevumu situācija Latvijā. Studijā žurnāla galvenā redaktore Aija Lāce, žurnālists Arno Jundze. Saruna ar mākslinieci Inesi Siliņu par viņas ziedu gleznojumiem vairāku autoru izstādē "Kā gribu, tā ziedu" Agijas Sūnas galerijā. Intervija ar Latvijas Televīzijas teātra raidījumu režisori Mārīti Balodi. Sižetā intervija ar režisoru Oļģertu Šalkoni. "Poļu kinoklubs" aicina... - ikmēneša poļu kino vakara jaunumi kinoteārī "Rīga". Stāsta kinokritiķis Vents Kainaizis. Agitas Kaužēnas koncerts "Kad maskas krīt" Vernisāžas teātrī. Intervija ar komponistu Juri Karlsonu par viņa jaundarbu "Koncertsimfonija divām klavierēm un orķestrim" un tā pirmatskaņojumu Latvijas Mūzikas akadēmijā. "Mūsu viesis" – studijā Ministru prezidents Andris Bērziņš. Aktuālais valstī, atbildes uz klausītāju jautājumiem. Uzņēmēja slepkavība Valmierā un policijas darbs, Iekšlietu ministrijas darbība noziedzības apkarošanā. Eiropas komisijas priekšlikums nesubsidēt Latvijas zemniekus. "Zeme un jūra" – vispasaules avāriju sakaru drošības sistēmas darbība. Raidījumā Arturs Brakovskis, Latvijas Jūras administrācijas direktora vietnieks. Aktuāla informācija no Vides valsts inspekcijas. Grozījumu plāni Zvejniecības likumā, kas nosaka makšķerēšanas kārtību sestdienās un svētdienās. Raidījumā Gunta Ozoliņa, Valsts Zivsaimniecības pārvaldes Zivju resursu nodaļas vadītāja vietniece. Valmieras rajona Naukšēnu pagasta Udzēnu zivju dīķi un to apsaimniekošana kā lauku tūrisma nozare. Raidījumā Udzēnu dīķu apsaimniekotāji Guntis Gladkins un Dainis Čākurs. Novērojumi dabā un zemledus makškerēšana šoziem. Raidījumā makšķernieks Uldis Nuķis.

 • Ierakstīts: 2002-02-07
 • Hronometrāža: 2:03:50,97
 • Producents: Latvijas Radio
 • Raidījuma autors: Streips Kārlis, Rikše Ruta, Renbuša Daiga, Briede Alda, Tomsons Aidis, Brodelis Jānis, Oša Aija, Rubene Indra
 • Raidījuma vadītājs: Guļevska Lia
 • Apakškategorija: Sabiedriski politiskais ieraksts
 • Ieraksta vieta: Latvijas Radio
 • Izpildījuma valoda: latviešu
 • Atskaņojams: visur
 • Trešo pušu autortiesības: Nav
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Kāpnes

 • PIEEJAMAS: 153 epizodes
 • KOPĀ SKATĪTAS: 139 reizes
 • VIDĒJAIS VĒRTĒJUMS: 0 (0)
Uz epizožu sarakstu

Kāpnes: 2001.-2004.

Raidījums par aktuālajiem politiski sociāliem notikumiem, no 2001.–2004.gadam ietver aktuālo interviju un "Brīvo mikrofonu", kā arī virkni tematisko raidījumu par vēsturi, medicīnu, tiesībām un sociālajiem jautājumiem. Studiju "Kāpnes" veido Ingrīda Ābola un vada dažādos laikos dažādi vadītāji, to vidū Kārlis Streips, Ivars Svilāns, Baiba Strautmane, Lia Guļevska, Imants Austriņš, Jānis Krēvics un citi.